siim.jpg
 

Siim Sild

CAM + SKATE + MONT

"Project C" üks loojatest ning kogu filmi põhiline monteerija. Igapäevaselt joonestab Siim keerulisi tsüklonfiltreid ja vabal ajal - üllatus, üllatus - rulatab. 

Siimu sponsorid on Vans ja Surfhouse.

 
 
 
 
 
 

Kristjan Prik

CAM + SKATE

Rula peal veedetud 5207 päeva on Kristjanit viinud lisaks Eestile ka Aafrikasse, kus ta koos kohalikega getos rulamöllu korraldas ning öösel jõehobu eest põgenes. Tööelus on Kristjan graafiline disainer.

Kristjani sponsorid on Reede ja Nike SB.

kristjan.jpg
 
 
 
kusti.jpg
 

Kristo "Kusti" Õismets

CAM + SKATE

Kusti on hooldusmehaanik. Kuigi ta on rularatastel veetnud juba enam kui 13 aastat, siis tüdimuse märke ei paista ning igal vabal hetkel püüab ta taas rula peale pääseda. Elu suurimaks saavutuseks peab ta seda, et on mõned korrad ise niidi ja nõelaga oma püksid ära parandanud.

Kusti sponsorid on adidas ja Surfhouse.

 
 
 
 
 
 

Samuel Oja

CAM + SKATE

Igapäevaselt teenib Samu(el) leiba õllede pruulimisega Põhjala pruulikojas. 15 aastase rulakogemusega ning varasemalt ka Eesti aasta rulataja tiitliga pärjatud mees peab oma senise elu suurimaks saavutuseks kõndima õppimist.

Samu sponsorid on Vans ja Surfhouse. 

samu.jpg
 
 
 
drtom.jpg
 

Toomas "Dr. Tom" Seppänen

CAM + SKATE

Tom töötab Vansis ja on ketsihull. Ta võtab tavaliselt töö juurest tossud ja läheb neid rula peale proovima. Kuigi ta on seda teinud juba 16 aastat, siis ta plaanib vähemalt järgnevad 20 sama taktis edasi kütta. Elu suurimaks saavutuseks peab ta seda, et on üle poole oma elatud päevadest rulatamisega tegelenud.

Dr. Tomi sponsorid on Vans, Dickies ja HappySocks.

 
 
 

Silver Jõesaar

CAM + SKATE

Silver on pühendunud rulatamisele ja pokkeri mängimisele ning peab õnnestumiseks seda, et on tõukerattaga sõitmise asemel hoopis rulaga sõitma hakanud.  Enam kui 15 aastat rulateemat on Silverile isegi Eesti meistritiitli toonud.  

silver.jpg
 
 
 
eneli.jpg
 

Eneli Ige

ALGATAJA

Kuigi tööpäeviti askeldab Eneli Eesti moemaailma telgitagustes, siis Project C ühe ellukutsujana on ta sel korral hoolitsemas kogu reisi sujuva logistika ning kulgemise eest.