EESMÄRK

 
11741246_661476097321848_5692462061396528596_o.jpg
 
 

Eesmärk

 

2017. aasta lõpus esilinastus üle paljude aastate täispikk Eesti rulatajate loodud rulafilm "Onko se...?" ning mainitud klipikogumiku positiivsest mõjust ajendatuna alustatati uue rulafilmiprojekti ettevalmistamist. Sel korral suuremalt kui kunagi varem. 

Tänavakultuurifestivali Viljandi Bash meeskonna algatusel sünnib 2018. aasta suveks Eestis rulafilm, mis koodnime all "Project C" viib Eesti rulatajad kahenädalasele rula- ja filmimisreisile tuhandete kilomeetrite kaugusele Hiina. Reisi vältel rulatatakse nii Hong Kongis kui ka Shenzhenis ning Guangzhous.

Juuli alguses valmiv film peegeldab Eesti rulatamise hetkeseisu, näitab meie meeste tegutsemist Hiinas ning toob Sony VX 2100 vahendusel kogu maailmani Hiina unikaalsed tänavad, inimesed ning näitab meie meeste rulatamist riigis, mille pinnal pole keegi neist varem viibinud. 

"Project C" esilinastub 7. juulil tänavakultuurifestivali Viljandi Bash raames. Reisist võtavad osa ja filmis löövad kaasa Siim Sild, Kristo "Kusti" Õismets, Samuel Oja, Silver Jõesaar, Kristjan Prik ja Toomas Seppänen. Lisaks valmib reisist fotonäitus, mis rändab 2018. aasta sügisel mitmetes linnades üle Eesti.

Projekti eestvedajad loodavad, et Project C on suur samm kogu Eesti rulakogukonnale ning annab hoogu tänavaspordi edenemisele Eestis.

Filmi toetavad: Hiina Rahvavabariigi saatkond Eestis, House of Marsten, WePrint, Viljandi Avatud Noortekeskus VANT, Eesti Tänavaspordi Liit